Koszyk

Refund Policy

Polityka zwrotów i refundacji:

Przysługuje Ci prawo do rezygnacji z zamówienia w ciągu 7 dni bez podania przyczyny.

Termin rezygnacji z zamówienia wynosi 7 dni od dnia otrzymania towaru lub od dnia, w którym wskazana Ciebie osoba trzecia, niepełniąca funkcji przewoźnika, weszła w posiadanie dostarczonego produktu.

Askorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji po złożenie jednoznacznego oświadczenia.

O swojej decyzji możesz nas poinformować drogą mailową pisząc na adres admin@dlugopis-3D.pl

Zwrotu kosztów dokonamy nie później niż w ciągu 30 dni od dnia otrzymania nas zwróconych towarów. Wykorzystamy ten sam sposób płatności, który został użyty Ciebie do złożenia zamówienia, a Ty nie poniesiesz żadnych opłat z tytułu takiego zwrotu. Warunki zwrotów:

Atowar kwalifikował się do zwrotu, upewnij się, że:

Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 30 dni Towar umieszczony jest w oryginalnym opakowaniu

Zwrotowi nie podlegają następujące towary:

Towary wykonane na zamówienie lub ściśle spersonalizowane. Towary, które ze względu na swój charakter nie mogą być zwrócone, np. towary, które ulegają szybkiemu zepsuciu lub których data ważności minęła. Towary, które ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne lub higieniczne nie nadają się do zwrotu i po dostarczeniu zostały rozpakowane. Towary, które po ich dostarczeniu, zgodnie ze swoim charakterem, zostaną nierozerwalnie połączone z innymi przedmiotami. Kwiaty lub produkty naturalne

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu. Decyzję o zwrocie podejmujemy według własnego uznania.

Nie ponosimy odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione w trakcie transportu zwrotnego. Z tego względu zalecamy korzystanie z ubezpieczeń i usługi śledzenia przesyłek pocztowych. Nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy jeśli nie otrzymamy towaru lub potwierdzenia przyjęcia nas przesyłki zwrotnej. Prezenty:

Jeśli towar został oznaczony jako prezent w momencie zakupu, a następnie wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz bon upominkowy o wartości równej wartości zwróconego towaru. Po otrzymaniu zwróconego produktu zostanie do Ciebie wysłany bon upominkowy.

Jeśli towar nie był oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub osoba obdarowująca wysłała zamówienie do siebie, apóźniej przekazać produkt Tobie, wyślemy zwrot pieniędzy do osowręczającej prezent. Kontakt do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Zwrotów i Refundacji, skontaktuj się z nami drogą mailową na adres admin@dlugopis-3D.pl.